Wyjazdy

Madonna di Campiglio
Pinzolo - Marilleva - Folgarida

Oferta na Ferie 2024 (26 stycznia - 3 lutego)

Hotel Orso Grigio ***
Carisolo-Pinzolo

Hotel Orso Grigio *** Carisolo-Pinzolo

Rodzaje zakwaterowania

Pokój-2

Pokój 2 osobowy

Standardowe pokoje hotelowe wyposażane są w łóżko małżeńskie z możliwością rozdzielenia łóżek. Wyposażone są w telewizor, prywatna łazienka z suszarką do włosów. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Pokój-3

Pokój 3 osobowy

Standardowe pokoje hotelowe wyposażone są w łóżka małżeńskie z możliwością rozdzielenia łóżek, oraz sofę rozkładaną lub łóżko pojedyncze. Wyposażone są w telewizor, prywatna łazienka z suszarką do włosów. Niektóre pokoje posiadają balkon.

Pokój-Suite

Pokój Suite

Pokoje o powierzchni ok. 30 m2, idealne dla rodziny z dziećmi, z podwójnym łóżkiem i sofą rozkładaną lub dostosowanymi łóżkami pojedynczymi lub piętrowym łóżkiem. Prywatna łazienka wyposażona w prysznic lub wannę. Pokoje posiadają balkon.

Madonna di Campiglio to renomowany region narciarski położony w północnych Włoszech, w malowniczej Dolinie Val di Sole, pomiędzy lodowcami Adamelo i Presnella. Zlokalizowany na wysokości 1550 metrów nad poziomem morza w prowincji Trento, stanowi włoską stolicę sportów zimowych.

To miejsce cieszy się uznaniem jako jeden z najważniejszych ośrodków narciarskich we Włoszech, przyciągając miłośników białego szaleństwa z całego świata. Madonna di Campiglio gości prestiżowe zawody Pucharu Świata, dodatkowo podkreślając swoje znaczenie w świecie narciarstwa.

Dzięki malowniczym krajobrazom i doskonałym warunkom narciarskim, Madonna di Campiglio staje się miejscem nie tylko intensywnych zmagań sportowych, ale również idealnym miejscem do relaksu i rozkoszowania się urokami górskiego otoczenia.