Wyświetlanie 1–16 z 26 wyników

 • Promocja! Völkl DEACON 72

  Narty Völkl DEACON 72

  4,300.00

  Völkl Deacom 72 to narty, które spełniają wymagania rynku nart o wielu promieniach skrętu, zapewniając precyzyjną i przyjemną jazdę. Wersja Master z płytą tłokową sprawiła, że narta ta jest idealna do carvingowych skrętów również na stoku! Grafika jest bardzo przyciągająca wzrok, czarna podstawa zmieszana z szarym węglem z jasnoróżowymi detalami.

  Rozmiar: 172

 • Promocja! DEACON 72 Red

  Narty Völkl DEACON 72 Red

  4,000.00

  Völkl Deacom 72 to narty, które spełniają wymagania rynku nart o wielu promieniach skrętu, zapewniając precyzyjną i przyjemną jazdę. Wersja Master z płytą tłokową sprawiła, że narta ta jest idealna do carvingowych skrętów również na stoku! Grafika jest bardzo przyciągająca wzrok, czarna podstawa zmieszana z szarym węglem z jasnoróżowymi detalami.

  Rozmiar: 173

 • Promocja! Völkl DEACON 75

  Narty Völkl DEACON 75

  2,500.00

  Narty Völkl DEACON 75 są gotowe na każde warunki na twardym stoku. Konstrukcja obejmująca profil Tip Rocker i Tail Rocker sprawia, że szybko można przechodzić z krótkiego skrętu w długi, z pełnego nacisku na krawędź w lekkie przeniesienia ciężaru.

  Rozmiar: 168

 • Promocja! DEACON 76DEACON 76

  Narty Völkl DEACON 76

  4,000.00

  Można spokojnie powiedzieć: Pojęcie All Mountain wymyślono dla Deaconów. Dzięki nim każdy narciarz o sportowych ambicjach będzie zadowolony, nieważne, czy będzie jeździł długim, krótkim, czy średnim skrętem, rekreacyjnie, czy sportowo, po puchu czy sztruksie. Narty Deacon 76 doskonale sprawdzają się w krótkim skręcie. Przede wszystkim jednak narty te powinien wypróbować każdy, kto chce mieć wybór pomiędzy szeroką, idealną linią w zjeździe a szybką, sportową jazdą carvingową. Długie skręty na krawędzi Deacon 76 to czysta przyjemność. Nart Deacon 76, opracowanych od nowa w niesamowitej szacie graficznej nie da się już przeoczyć na stoku.

  Rozmiar: 171

 • Promocja! Völkl DEACON 84Völkl DEACON 84

  Narty Völkl DEACON 84

  3,800.00

  Narty Völkl DEACON 84 to doskonała opcja zarówno na oblodzonej trasie, jak i wśród świeżego puchu, rozbawiając doświadczonych narciarzy. Rama Titanal jest integralną częścią tych nart, dostarczając potężnej mocy i stabilności, podczas gdy nowe wiązania LowRide XL z technologią GripWalk umożliwiają efektywne przekazywanie mocy dzięki niskiemu profilowi. Narty DEACON 84 wyposażone są w technologię Full Sidewall oraz solidną bazę P-Tex 4504. Koncepcja 3D.Ridge Powered by Titanium łączy się z technologią 3D.Glass, zwiększając przenoszenie mocy, poprawiając sztywność podczas skrętu, zapewniając doskonałą przyczepność krawędzi i zwiększając trwałość. Nowa koncepcja promienia 3D podnosi poziom wydajności w carvingowych skrętach, czyniąc je idealnym wyborem na stokach z zmiennymi warunkami śniegowymi.

  Rozmiar: 172

 • Völkl DEACON v.werks

  Narty Völkl DEACON v.werks

  5,900.00

  Narty Völkl DEACON v.werks to model dla zaawansowanych narciarzy, który potrafi zaskoczyć swoją doskonałością. Nowa technologia Carbon Fibre Placement polegająca na wzmocnieniu drewnianego rdzenia carbonem wyróżnia się swoją innowacyjnością. Otóż carbon został ułożony w postaci indywidualnych strun włókien węglowych. Ich największa koncentracja przypada na dziób i piętkę, dzięki czemu narty są jeszcze bardziej precyzyjne i dynamiczne. Do ich produkcji użyto materiały najwyższej jakości co w połączeniu z zaawansowaną konstrukcją i sprawdzoną geometrią daje produkty idealnie sprawdzający się w każdych warunkach.

  Rozmiar: 177

 • Promocja! Völkl DEACON XTD

  Narty Völkl DEACON XTD

  1,900.00

  Völkl DEACON XTD z tip rockerem podnosi wydajność dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, aby podbijać każdą trasę bez względu na warunki. Jego konstrukcja ma ściankę boczną wokół podwójnego drewnianego rdzenia, co poprawia przyczepność krawędzi i stabilność podczas jazdy. Lekki system vMotion2 jest kompatybilny z GripWalk dla lepszego przenoszenia mocy wraz z technologią łatwego wypięcia pięty.

  Rozmiar: 168

 • Promocja! Völkl FLAIR

  Narty Völkl FLAIR

  1,200.00

  Narta Flair to dynamiczny model z pełną geometryczną charakterystyką slalomową, zaprojektowany z myślą o narciarkach. Wyposażona w sprężysty rdzeń drewniany Woodcore w konstrukcji typu sandwich, który jest wzmocniony stalą i sidewallem na całej długości, zapewnia niezrównaną stabilność podczas jazdy z dużą prędkością. Dzięki zastosowanemu profilowi Tip Rocker, inicjacja skrętu staje się znacznie łatwiejsza, co przekłada się na jeszcze lepszą kontrolę narty. To idealna narta dla kobiet pragnących dynamicznej jazdy na przygotowanych trasach.

  Rozmiar: 158

 • Promocja! Narty Völkl

  Narty Völkl FLAIR 72

  1,290.00

  Jeśli jesteś narciarką poszukującą uniwersalnej narty, która doskonale sprawdzi się na różnych warunkach śniegowych, to model nart Völkl FLAIR 72 to znakomita propozycja. Dzięki rdzeniowi Composite Core oraz profilowi Tip Rocker, zapewnia on płynną i bezpieczną jazdę, idealną zarówno dla początkujących, jak i rekreacyjnych narciarek. Te lekkie narty łatwo inicjują skręty, a system wiązań MARKER gwarantuje pełną kontrolę nad nartami, nie wymagając dużej siły do ich sterowania.

  Rozmiar: 137 / 142 / 151

 • Promocja! Völkl FLAIR 75Völkl FLAIR 75

  Narty Völkl FLAIR 75

  2,600.00

  Spełnienie marzeń każdej rekreacyjnej narciarki – lekkie i komfortowe narty, które potrafią skręcać same – takie są właśnie narty Völkl FLAIR 75. Konstrukcja oparta na trwałym i elastycznym drewnianym rdzeniu Wood Core, wzmocnionym centralnym sidewallem oraz profilem Tip Rocker, gwarantuje niezwykłą łatwość i płynność jazdy, jednocześnie zachowując dynamikę i pewność prowadzenia krawędzi, nawet w trudniejszych warunkach śniegowych. Płyta vMotion 1 w połączeniu z wiązaniem vMotion z funkcją Grip Walk zapewnia komfort i optymalną kontrolę nad nartą. To idealny wybór dla narciarek, które doskonalą swoją technikę. Z nartami Flair S zadowolenie i frajda z jazdy są gwarantowane!

  Rozmiar: 154

 • Promocja! Völkl FLAIR 76Völkl FLAIR 76

  Narty Völkl FLAIR 76

  1,700.00

  Narty Flair 76 to spełnienie marzenia każdej rekreacyjnej narciarki – są lekkie, wygodne i potrafią same skręcać. Wyposażone w trwały i elastyczny drewniany rdzeń Wood Core, wzmocniony centralnym sidewallem oraz profilem Tip Rocker, te narty oferują niezwykłą łatwość i płynność jazdy. Jednocześnie zachowują dynamikę i pewność prowadzenia krawędzi, nawet w trudniejszych warunkach śniegowych. Płyta vMotion 1 wraz z wiązaniem vMotion z funkcją Grip Walk zapewniają komfort oraz optymalną kontrolę nad nartą. To idealny wybór dla narciarek doskonalących swoją technikę.

  Rozmiar: 153

 • Promocja! Völkl FLAIR SC E

  Narty Völkl FLAIR SC E

  2,600.00

  Narty Völkl FLAIR SC E to doskonały wybór dla narciarek, które cenią sobie jazdę krótkimi skrętami na trasie. Te narty wyróżnia nowoczesna konstrukcja, profil Tip Rocker, innowacyjne wiązania vMotion GW (lżejsze, krótsze i szeroko osadzone na narciarce), poszerzona geometria, lekki rdzeń drewniany oraz sidewall, co sprawia, że te narty oferują nowe możliwości – łatwiejszą kontrolę i zwinność w każdych warunkach. Nowa konstrukcja zapewnia nartom wyjątkową stabilność, jednocześnie zachowując ich dynamiczność.

  Rozmiar: 160

 • Promocja! KATANA V-WerksKATANA V-Werks

  Narty Völkl KATANA V-Werks

  3,500.00

  Narty Völkl KATANA V-Werks są klasą samą w sobie, jeśli chodzi o narty do jazdy w puchu w dużych górach, które są wystarczająco lekkie, aby na nich jeździć. Połączenie pełnego rockera i stosunkowo dużego promienia taliowania tworzy nartę zapewniającą stabilność przy prędkości, która nadal daje radość z szybkiego obracania w ciasnych zjeżdżalniach i drzewach. Nie zniechęcaj się cienkimi ściankami bocznymi na czubku i ogonie; V-Werks Katana jest bardzo mocna pod stopami i naprawdę zauważysz ultra cienki profil tylko wtedy, gdy są na ramieniu.

  Rozmiar: 184

 • Promocja! Völkl RACETIGER SC 13Völkl RACETIGER SC 14

  Narty Völkl RACETIGER SC 13

  2,900.00

  Narty Völkl RACETIGER SC pokazują swoje mocne strony w slalomie, czy generalnie na stoku w krótkim skręcie i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest błyskawiczna zmiana krawędzi, prędkość reakcji i fantastyczne właściwości ślizgu na całej długości narty. W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w RACETIGER SC zastosowaliśmy Tailored Carbon Tips. Idealnie dobrane włókna karbonowe pozwalają na optymalne dopasowanie nart do obszaru ich zastosowania.

  Rozmiar: 165

 • Promocja! Völkl RACETIGER SC 14

  Narty Völkl RACETIGER SC 14

  3,200.00

  Narty Völkl RACETIGER SC pokazują swoje mocne strony w slalomie, czy generalnie na stoku w krótkim skręcie i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest błyskawiczna zmiana krawędzi, prędkość reakcji i fantastyczne właściwości ślizgu na całej długości narty. W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w RACETIGER SC zastosowaliśmy Tailored Carbon Tips. Idealnie dobrane włókna karbonowe pozwalają na optymalne dopasowanie nart do obszaru ich zastosowania.

  Rozmiar: 170

 • Promocja! Völkl RACETIGER SL 10Völkl RACETIGER SL 10

  Narty Völkl RACETIGER SL 10

  2,500.00

  Narty Völkl RACETIGER SL pokazują swoje mocne strony w slalomie, czy generalnie na stoku w krótkim skręcie i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest błyskawiczna zmiana krawędzi, prędkość reakcji i fantastyczne właściwości ślizgu na całej długości narty. W nadchodzącym sezonie po raz pierwszy w RACETIGER SL zastosowaliśmy Tailored Carbon Tips. Idealnie dobrane włókna karbonowe pozwalają na optymalne dopasowanie nart do obszaru ich zastosowania.

  Rozmiar: 150