Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • ANON AERA

  Kask ANON AERA

  429.00

  Kask damska ANON AERA to doskonała propozycja dla kobiet, którzy cenią sobie styl i wygodę na stoku. Wyposażony w daszek oraz dwuczęściową skorupę Endura-Shell, zapewniającą nie tylko trwałość, ale także niezawodną ochronę.

  Rozmiar: M / 57-59 cm
  Kolor: White

 • ANON HELO 2.0 RIP CITY REDANON HELO 2.0 RIP CITY RED

  Kask ANON HELO 2.0 RIP CITY RED

  399.00

  Kask narciarski ANON HELO 2.0 RIP CITY RED dla kobiet i mężczyzn. Lekka konstrukcja in-mold wygodnie leży na głowie i zapewnia ochronę podczas upadku.

  Rozmiar: M / 57-59 cm
  Kolor: Red

 • ANON LYNX Black Mist

  Kask ANON LYNX Black Mist

  260.00

  Kask ANON LYNX Black Mist to idealny wybór dla kobiet, które cenią styl i nie chcą rezygnować z bezpieczeństwa podczas jazdy na stoku. Ten modny model łączy w sobie inspirację team riderki oraz zaawansowane technologie, które zapewniają ochronę i komfort.

  Rozmiar: M / 57-59 cm
  Kolor: Black

 • ANON LYNX FILAMENT EUANON LYNX FILAMENT EU

  Kask ANON LYNX FILAMENT EU

  329.00

  Kask ANON LYNX FILAMENT EU to subtelny design, który łączy się z wyjątkowymi możliwościami dla entuzjastów sportów zimowych. Ten kask łączy w sobie elegancję i doskonałe osiągi.

  Rozmiar: S / 55-57 cm
  Kolor: Pink

 • ANON RAIDER LIMEANON RAIDER LIME

  Kask ANON RAIDER LIME

  289.00

  Kask ANON RAIDER LIME to wytrzymała konstrukcja kasku Flex-Shell łączy w sobie zewnętrzną obudowę z ABS z piankową wyściółką o dużej gęstości, zapewniającą doskonałą trwałość i wydajność. Konstrukcja zawiera również technologię reaktywnej ochrony G-Form™, która rozprasza prawie całą energię z uderzenia. Klamra z klapą magnetyczną Fidlock® pozwala otwierać i zamykać jedną ręką, nawet jeśli nosisz rękawiczki, a wkładka polarową i poduszki na uszy zapewniają maksymalny komfort odprowadzania wilgoci.

  Rozmiar: M / 57-59 cm
  Kolor: Lime

 • ANON STRIKER SWERVE EUANON STRIKER SWERVE EU

  Kask ANON STRIKER SWERVE EU

  329.00

  Kask ANON STRIKER SWERVE EU to subtelny design, który łączy się z wyjątkowymi możliwościami dla entuzjastów sportów zimowych. Ten kask łączy w sobie elegancję i doskonałe osiągi.

  Rozmiar: M / 57-59 cm
  Kolor: Orange