Wyświetlanie 1–16 z 44 wyników

 • MERIDA BIG.NINE 15

  2,499.00

  Mocny hardtail ze sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCT30 HLO, osprzęt Shimano 3×8, koła 29” Merida CC, hamulce tarczowe, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Zrelaksuj się z Meridą Big.Nine 15!

  Kolor: niebieski / czarny /połysk
  Rozmiar: M

 • MERIDA BIG.NINE 20

  2,899.00

  Mocny hardtail z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCT30 HLO, osprzęt Shimano 2×8, koła 29” Merida CC, można do niego przymocować błotniki, bagażnik i stopkę. Zadbaj o swoją formę z Meridą Big.Nine 20!

  Rozmiar: M / L / XL / XXL
  Kolor: ciemny srebrny / srebrny / matowy

 • MERIDA BIG.NINE 20 turkusowy

  2,899.00

  Mocny hardtail z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCT30 HLO, osprzęt Shimano 2×8, koła 29” Merida CC, można do niego przymocować błotniki, bagażnik i stopkę. Zadbaj o swoją formę z Meridą Big.Nine 20!

  Rozmiar: L
  Kolor: turkusowy / niebieski / limonka / połysk

 • Promocja!

  MERIDA BIG.NINE 200

  3,799.00

  Mocny hardtail z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCR LOR Air, napęd Shimano Deore 1×10, koła 29” Merida Comp CC, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Odkryj moc MTB z Big.Ninem 200!

  Kolor: granatowy / niebieski
  Rozmiar: S

  Kolor: ciemny srebrny / czarny / matowy
  Rozmiar: L

 • Promocja!

  MERIDA BIG.NINE 300

  3,999.00

  Mocny hardtail z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCR LOR Air, napęd Shimano Deore 2×10, koła 29” Merida Comp CC, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Ciesz się jazdą z Big.Ninem 300!

  Kolor: pomarańczowy / czarny / połysk
  Rozmiar: L

  Kolor: ciemny srebrny / czarny / matowy
  Rozmiar: M

 • Promocja!

  MERIDA BIG.NINE 3000

  8,999.00

  Szybki wyścigowy hardtail z lekką i sztywną karbonową, świetny do XC i maratonów MTB. Ma amortyzator Manitou Markhor Comp Air, przerzutkę Shimano XT Shadow+, koła 29” Merida Comp CC, piasty w standardzie Boost. Podkręć tempo z Meridą Big.Nine 3000!

  Kolor: niebieski / żółty
  Rozmiar: L

 • MERIDA BIG.NINE 60

  3,299.00

  Mocny hardtail z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator RockShox Judy TK, osprzęt Shimano 2 x 9, koła 29” Merida CC, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Stwórz zgrany duet z Meridą Big.Nine 60!

  Kolor: grafitowy / srebrny
  Rozmiar: L

 • MERIDA BIG.NINE LIMITED

  6,999.00

  Szybki hardtail ze świetnie ocenianą lekką i sztywną aluminiową ramą o sportowej geometrii. Ma amortyzator Manitou Markhor Comp Air, napęd Shimano SLX/Deore 1×12, koła 29” Merida Comp CC, piasty Boost. Nie ograniczaj się z Meridą Big.Nine Limited!

  Kolor: ciemny srebrny / czarny / matowy
  Rozmiar: L

 • Promocja!

  MERIDA BIG.NINE LITE 300

  4,799.00

  Szybki hardtail ze świetnie ocenianą lekką i sztywną aluminiową ramą o sportowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour XCR 32 RLR Air, napęd Shimano Deore 2 x 10, koła 29” Merida Comp CC, piasty Boost. Jedź szybciej z Meridą Big.Nine 300 Lite!

  Kolor: ciemny srebrny / czarny / matowy
  Rozmiar: S / M / XL

  Kolor: turkusowy / czarny
  Rozmiar: L

 • Promocja!

  MERIDA BIG.NINE LITE 500

  5,199.00

  Szybki hardtail ze świetnie ocenianą lekką i sztywną aluminiową ramą o sportowej geometrii. Ma amortyzator Manitou Markhor Comp Air, napęd Shimano Deore 2 x 11, koła 29” Merida Comp CC, piasty Boost. Przyspiesz z Meridą Big.Nine 500 Lite!

  Kolor: niebieski / czarny / połysk
  Rozmiar: M

 • MERIDA CITYWAY 328

  2,399.00

  Wybierz miejski szyk z Meridą Cityway 328! To rower miejski, który zapewni Ci niezwykle komfortową jazdę. Będzie w mieście przykuwał uwagę dzięki swojej nowej ramie z udoskonalonym kształtem, a maksymalną wygodę zapewni w nim dzięki swojej geometrii, amortyzowanemu widelcowi, regulowanej sztycy i regulowanemu wspornikowi kierownicy. Bezproblemowej jeździe sprzyja wewnętrza przerzutka w piaście (Shimano Nexus 3). Antyprzebiciowe opony CST oraz koła (obręcz i szprychy) renomowanej firmy Mach1 sprawią, że nic nie stanie Ci na przeszkodzie w eksplorowaniu Twojego miasta. Dla podniesienia walorów użytkowych rower dodatkowo posiada zdejmowany kosz na kierownicę, bagażnik, błotniki oraz stopkę. Bezpieczeństwo zapewnia fabryczne oświetlenie przód/tył. Nie zwlekaj, miasto czeka!

  Rozmiar: S
  Kolor: czarny / biały
  Kolor: biały / czarny

   

 • MERIDA CITYWAY 828

  2,599.00

  Miasto będzie Twoje z Meridą Cityway 828! To rower miejski, który zapewni Ci niezwykle komfortową jazdę. Będzie w mieście przykuwał uwagę dzięki swojej nowej ramie z udoskonalonym kształtem, a geometria i amortyzowany widelec Cityway 828 zapewni w nim maksymalną wygodę. Jeśli dodamy do tego amortyzowaną sztycę, regulowany wspornik kierownicy, koła (obręcz i szprychy) renomowanej firmy Mach1 oraz antyprzebiciowe opony CST, uzyskujemy godnego przeciwnika wszelkich urbanistycznych przeszkód. Dla podniesienia walorów użytkowych rower dodatkowo posiada zdejmowany kosz na kierownicę, bagażnik, błotniki oraz stopkę. W porównaniu z modelem Cityway 328, dodatkowo posiada dynamo i zasilane z niego oświetlenie przednie i tylne oraz 8-biegową kasetę i zewnętrzną przerzutkę. Nie pozostaje nic innego, jak ruszać na podbój miasta!

  Kolor: czarny

 • Promocja!

  MERIDA CROSSWAY 100

  3,499.00

  Wszechstronny rower crossowy z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour NEX HLO Coil, napęd Shimano 3×9, koła 700c, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Ruszaj śmiało z Meridą Crossway 100!

  Kolor: czarny / srebrny
  Kolor: niebieski / srebrny

 • Promocja!

  MERIDA CROSSWAY 100 Lady

  3,499.00

  Damski rower crossowy z lekką i sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour NEX HLO Coil, napęd Shimano 3×9, koła 700c, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Ruszaj śmiało z Meridą Crossway Lady 100!

  Kolor: czarny / srebrny

  Rozmiar: XS

 • MERIDA CROSSWAY 15 Lady

  2,499.00

  Damski rower crossowy ze sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour NEX Coil, napęd Shimano 3×8, koła 700c, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Poczuj się dobrze na Meridzie Crossway Lady 15!

  Rozmiar: XS
  Kolor: czarny / szary

 • MERIDA CROSSWAY 20

  2,899.00

  Wszechstronny rower crossowy ze sztywną aluminiową ramą o komfortowej geometrii. Ma amortyzator SR Suntour NEX HLO Coil, napęd Shimano 3×8, koła 700c, można do niego założyć błotniki, bagażnik i stopkę. Jedź wygodnie z Meridą Crossway 20!

  Kolor: czarny / srebrny / połysk
  Rozmiar: XL