Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Kask Oakley MOD1 Blackout

  Kask Oakley MOD1 Blackout

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Blackout to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M / L / XL
  Kolor: Blackout

  Kod Art.: 99505-02E
 • Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze

  Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: S
  Kolor: Light Blue Breeze

  Kod Art.: 99505-6ER
 • Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot GalaxyKask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy

  Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy

  589.00

  Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 MIPS zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M / L / XL
  Kolor: Factory Pilot Galaxy

  Kod Art.: 99505MP-9YZ
 • Kask Oakley MOD1 Ultra PurpleKask Oakley MOD1 Ultra Purple

  Kask Oakley MOD1 Ultra Purple

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Ultra Purple to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: S / M
  Kolor: Ultra Purple

  Kod Art.: 99505-89N
 • Kask Oakley MOD1 White

  Kask Oakley MOD1 White

  450.00

  Kask Oakley MOD1 White to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M
  Kolor: White

  Kod Art.: 99505-100
 • Kask Oakley MOD3 MIPS Matte Lilac

  Kask Oakley MOD3 MIPS Matte Lilac

  819.00

  Kask Oakley MOD3 MIPS Matte Lilac oferuje lekką, niskoprofilową konstrukcję i jest standardowo wyposażony w Mips® i system dopasowania BOA® 360 oraz wysokiej jakości wyściółkę Polartec® Power Grid ™ zapewniającą ciepło i oddychalność, gdy temperatura spada. Dzięki tak wielu funkcjom MOD3 jest idealną opcją na wielkie dni w ośrodku i jest gotowy, aby pomóc Ci odcisnąć swoje piętno na górach.

  Rozmiar: S / M / L
  Kolor: Matte Lilac

  Kod Art.: FOS901055-89J
 • Kask Oakley MOD3 MIPS White

  Kask Oakley MOD3 MIPS White

  819.00

  Kask Oakley MOD3 MIPS White oferuje lekką, niskoprofilową konstrukcję i jest standardowo wyposażony w Mips® i system dopasowania BOA® 360 oraz wysokiej jakości wyściółkę Polartec® Power Grid ™ zapewniającą ciepło i oddychalność, gdy temperatura spada. Dzięki tak wielu funkcjom MOD3 jest idealną opcją na wielkie dni w ośrodku i jest gotowy, aby pomóc Ci odcisnąć swoje piętno na górach.

  Rozmiar: S
  Kolor: White

  Kod Art.: FOS901055-100
 • Kask Oakley MOD5 MIPS BlackoutKask Oakley MOD5 MIPS Blackout

  Kask Oakley MOD5 MIPS Blackout

  1,179.00

  Kask Oakley MOD5 MIPS Blackout został przeprojektowany od podstaw przy udziale najlepszych na świecie sportowców górskich przeanalizowano każdy szczegół, w wyniku czego powstał bogaty w funkcje kask. Swoboda odkrywania jest w zasięgu ręki i gotowa do wykorzystania w MOD5.

  Rozmiar: M / L
  Kolor: Blackout

  Kod Art.: FOS900641-02E