Najwyższa jakość

Wykorzystujemy tylko materiały i
części zamienne najwyższej jakości

Profesjonalnie

Nasz serwis posiada profesjonalne wyposażenie i  dobrze wyszkoloną kadrę

Na czas

Każdy klient jest ważny, wszelkie naprawy wykonujemy najszybciej jak to możliwe

Zajmujemy się serwisowaniem sprzętu narciarskiego, snowboardowego oraz rowerowego, w naszej ofercie serwisowej znajdziesz wszystko co niezbędne, aby Twój sprzęt sportowy był sprawny i gotowy do użycia kiedy tego potrzebujesz. 

Sprawdzony serwis to podstawa – postaw na jakość

Sprawdzony serwis to podstawa – postaw na jakość

 

 

 

Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt do serwisowania i konserwacji nart i desek snowboardowych firmy PARK TOOL, a nasi wyspecjalizowani technicy zadbają o Twój sprzęt by służył jak najdłużej i został starannie i należycie sprawdzony i przygotowany na zimową zabawę na stoku.

Prawidłowe przygotowanie sprzętu do sezonu to podstawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisu nart i desek snowboardowych. Wyszkolona kadra serwisantów to podstawa, jednak profesjonalne wyposażenie jest niezbędne do świadczenia wysokiej jakości usług napraw i konserwacji. Naszą dewizą jest profesjonalizm. Zakupiliśmy najnowocześniejszą linię serwisową firmy PARK TOOL. Narzędzia te byłby niczym bez odpowiedniej osoby do ich obsługi, dlatego nasi serwisanci reprezentują najwyższy światowy poziom. Dzięki naszemu doświadczeniu i fachowej obsłudze jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Jak wygląda proces ostrzenia nart?

Zobacz film i przekonaj sie sam!

Bootfitting
w najlepszym wydaniu

Dopasujemy Twoje buty narciarskie i snowboardowe

Chesz dowiedzieć się więcej?