Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Promocja! Völkl DEACON 72

  Narty Völkl DEACON 72

  4,300.00

  Völkl Deacom 72 to narty, które spełniają wymagania rynku nart o wielu promieniach skrętu, zapewniając precyzyjną i przyjemną jazdę. Wersja Master z płytą tłokową sprawiła, że narta ta jest idealna do carvingowych skrętów również na stoku! Grafika jest bardzo przyciągająca wzrok, czarna podstawa zmieszana z szarym węglem z jasnoróżowymi detalami.

  Rozmiar: 172

 • Promocja! DEACON 72 Red

  Narty Völkl DEACON 72 Red

  4,000.00

  Völkl Deacom 72 to narty, które spełniają wymagania rynku nart o wielu promieniach skrętu, zapewniając precyzyjną i przyjemną jazdę. Wersja Master z płytą tłokową sprawiła, że narta ta jest idealna do carvingowych skrętów również na stoku! Grafika jest bardzo przyciągająca wzrok, czarna podstawa zmieszana z szarym węglem z jasnoróżowymi detalami.

  Rozmiar: 173

 • Promocja! Völkl DEACON 75

  Narty Völkl DEACON 75

  2,500.00

  Narty Völkl DEACON 75 są gotowe na każde warunki na twardym stoku. Konstrukcja obejmująca profil Tip Rocker i Tail Rocker sprawia, że szybko można przechodzić z krótkiego skrętu w długi, z pełnego nacisku na krawędź w lekkie przeniesienia ciężaru.

  Rozmiar: 168

 • Promocja! DEACON 76DEACON 76

  Narty Völkl DEACON 76

  4,000.00

  Można spokojnie powiedzieć: Pojęcie All Mountain wymyślono dla Deaconów. Dzięki nim każdy narciarz o sportowych ambicjach będzie zadowolony, nieważne, czy będzie jeździł długim, krótkim, czy średnim skrętem, rekreacyjnie, czy sportowo, po puchu czy sztruksie. Narty Deacon 76 doskonale sprawdzają się w krótkim skręcie. Przede wszystkim jednak narty te powinien wypróbować każdy, kto chce mieć wybór pomiędzy szeroką, idealną linią w zjeździe a szybką, sportową jazdą carvingową. Długie skręty na krawędzi Deacon 76 to czysta przyjemność. Nart Deacon 76, opracowanych od nowa w niesamowitej szacie graficznej nie da się już przeoczyć na stoku.

  Rozmiar: 171

 • Promocja! Völkl DEACON 84Völkl DEACON 84

  Narty Völkl DEACON 84

  3,800.00

  Narty Völkl DEACON 84 to doskonała opcja zarówno na oblodzonej trasie, jak i wśród świeżego puchu, rozbawiając doświadczonych narciarzy. Rama Titanal jest integralną częścią tych nart, dostarczając potężnej mocy i stabilności, podczas gdy nowe wiązania LowRide XL z technologią GripWalk umożliwiają efektywne przekazywanie mocy dzięki niskiemu profilowi. Narty DEACON 84 wyposażone są w technologię Full Sidewall oraz solidną bazę P-Tex 4504. Koncepcja 3D.Ridge Powered by Titanium łączy się z technologią 3D.Glass, zwiększając przenoszenie mocy, poprawiając sztywność podczas skrętu, zapewniając doskonałą przyczepność krawędzi i zwiększając trwałość. Nowa koncepcja promienia 3D podnosi poziom wydajności w carvingowych skrętach, czyniąc je idealnym wyborem na stokach z zmiennymi warunkami śniegowymi.

  Rozmiar: 172

 • Völkl DEACON v.werks

  Narty Völkl DEACON v.werks

  5,900.00

  Narty Völkl DEACON v.werks to model dla zaawansowanych narciarzy, który potrafi zaskoczyć swoją doskonałością. Nowa technologia Carbon Fibre Placement polegająca na wzmocnieniu drewnianego rdzenia carbonem wyróżnia się swoją innowacyjnością. Otóż carbon został ułożony w postaci indywidualnych strun włókien węglowych. Ich największa koncentracja przypada na dziób i piętkę, dzięki czemu narty są jeszcze bardziej precyzyjne i dynamiczne. Do ich produkcji użyto materiały najwyższej jakości co w połączeniu z zaawansowaną konstrukcją i sprawdzoną geometrią daje produkty idealnie sprawdzający się w każdych warunkach.

  Rozmiar: 177

 • Promocja! Völkl DEACON XTD

  Narty Völkl DEACON XTD

  1,900.00

  Völkl DEACON XTD z tip rockerem podnosi wydajność dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, aby podbijać każdą trasę bez względu na warunki. Jego konstrukcja ma ściankę boczną wokół podwójnego drewnianego rdzenia, co poprawia przyczepność krawędzi i stabilność podczas jazdy. Lekki system vMotion2 jest kompatybilny z GripWalk dla lepszego przenoszenia mocy wraz z technologią łatwego wypięcia pięty.

  Rozmiar: 168