Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Promocja! Narty MAJESTY AdventureMAJESTY Adventure

  Narty MAJESTY Adventure

  1,999.00

  Narty Majesty Adventure to model wyróżniający się trwałą i niezwykle lekką konstrukcją, którą zawdzięczamy zastosowanym materiałom. Choć są przeznaczone przede wszystkim dla zaawansowanych narciarzy, świetnie sprawdzą się również w rękach początkujących. Ich atutem jest wyjątkowa dynamika oraz responsywność.

  Rozmiar: 162

 • Narty MAJESTY Adventure TINarty MAJESTY Adventure TI

  Narty MAJESTY Adventure TI + Set

  3,499.00

  Narty MAJESTY Adventure TI typu all-mountain z płytą titanalową na których będziesz się świetnie bawić w każdym terenie i na każdej trasie. Model ten to doskonała narta dla każdego kto nie lubi się nudzić i eksploruje wszystkie zakątki ośrodka narciarskiego. Adventure Ti potrafi wykonywać ciasne i precyzyjne skręty, a także jeździć z naprawdę dużą szybkością.

  Rozmiar: 170 cm

  Nr. Art.: 5902701530662
 • Narty MAJESTY Adventure W + Set

  Narty MAJESTY Adventure W + Set

  3,199.00

  Narty MAJESTY Adventure W to damskie narty all-mountain, na których śmiało możesz odkrywać wszystkie sekrety ośrodka narciarskiego. Naturalnym środowiskiem nart Adventure W są wytraktowaną trasy. Drewniany rdzeń topolowo-jesionowy zapewnia narcie zwinność i responsywność. Rozkład flexu narty zaprojektowaliśmy mając na uwadze kobiecy styl jazdy, przez co jest ona niezwykle zwrotna.

  Rozmiar: 162 cm

  Nr. Art.: 5902701531065