Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • STÖCKLI LASER CX

  Narty STÖCKLI LASER CX

  6,450.00

  Narty STÖCKLI LASER CX do slalomu na stoku oferuje imponująco zabawną lekkość. Zabawny element przejawia się w tym, że narty uwielbiają krótkie, szybkie zakręty tak samo jak ślizganie. Jego lekkość wynika z konstrukcji: lekkie drewno w rdzeniu i dodatkowe lekkie krawędzie przyczyniają się do tego, że narty Laser CX działają przy niewielkim wysiłku. Zdecydowanie narty dla przyjemności.

  Rozmiar: 170

 • STÖCKLI LASER MX

  Narty STÖCKLI LASER MX

  6,450.00

  Specjalnie stworzony z myślą o kobietach, model Laser MX to prawdziwa perełka łącząca w sobie niezwykłą zwrotność i imponujące odbicie. Ta narta wyróżnia się lekką konstrukcją, co przekłada się na łatwe prowadzenie i kontrolę na stoku. Technologia Turtle Shell zapewnia niezawodne poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, sprawiając, że te narty są idealne do komfortowych i swobodnych zjazdów.

  Jednak to nie koniec możliwości, jakie oferują Laser MX. Dzięki opcjonalnej płycie SRT Speed Plate i wiązaniom SRT 12, te sportowe narty dla kobiet rozwijają swoje pełne potencjału. To rozwiązanie, na które czekały ambitne narciarki, pozwalające na osiągnięcie jeszcze wyższych osiągów na stoku. Dlatego, jeśli szukasz nart, które połączą wydajność z komfortem, Laser MX jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

  Rozmiar: 158

 • STÖCKLI LASER SCSTÖCKLI LASER SC

  Narty STÖCKLI LASER SC

  6,450.00

  Narty STÖCKLI LASER SC przekonują w każdych warunkach śniegowych i dobrze wypada w każdej sytuacji. Wyposażony w szereg technologicznych rozwiązań, oferuje niekończącą się zabawę. Przez cały dzień. Dzięki niestandardowym opcjom płyt i wiązań możesz wybrać, czy wolisz wygodnego Chryslera, czy naprawdę wysokie osiągi z Laserem SC pod butami. Wszystko jest możliwe.

  Rozmiar: 156 / 170

 • STÖCKLI LASER SC OREA

  Narty STÖCKLI LASER SC OREA

  8,400.00

  Narty STÖCKLI LASER SC OREA to połączenie wydajności i elegancji. Pewne swojego uniwersalnego charakteru na prawie wszystkich trasach. Nieważne czy śnieg jest twardy czy miękki, czy jedziesz skrętem o krótkim czy długim promieniu. W tej narcie bije atletyczne serce Lasera otoczone eleganckim designem. Unikalne tłoczenia i bardzo szczegółowe wstawki robią subtelną różnicę. Ten elegancki, wszechstronny model przyciąga wzrok, imponując perfekcją w najdrobniejszych szczegółach – nawet pod względem wydajności. Przygotuj się na zazdrosne spojrzenia na stoku.

 • Narty STÖCKLI LASER SC OREA 2023/25

  Narty STÖCKLI LASER SC OREA 2023/25

  8,550.00

  Narty STÖCKLI LASER SC OREA 2023/25 to wyjątkowy projekt, sprawdzony pod każdym względem – to jest o co chodzi w Laser SC Orea. Wyposażony w ciemny racingowy sidewall i nieco bardziej miękki drewniany rdzeń, ta narta zapewnia sportowy charakter a także spokojną i wygodną jazdę. Wyjątkowo wszechstronny model, a co więcej, naprawdę przyciąga wzrok. Kolory, unikalna warstwa wierzchnia – składająca się z dwóch różnych powierzchni – eleganckie wstawki z bambusa, nadające nartom wyjątkowy wygląd, wystarczy, aby przyspieszyć bicie serca każdego fana narciarstwa.

  Rozmiar: 163

 • Narty STÖCKLI LASER SL 2023/25Narty STÖCKLI LASER SL 2023/25

  Narty STÖCKLI LASER SL 2023/25

  6,650.00

  Narty STÖCKLI LASER SL 2023/25 to zwinne, szybkie i precyzyjne: Laser SL to po prostu narty do krótkich skrętów. Dzięki technologii Carbon Power Turn poczujesz jeszcze więcej przyspieszenia w końcowej fazie skrętu. Precyzja jaką potrzebujesz do jazdy na twardych i stromych stokach zostanie zachowana dzięki użyciu twardszego sidewalla. Do dzieła, pokaż swoje umiejętności na stoku!

  Rozmiar: 155

 • STÖCKLI LASER SX

  Narty STÖCKLI LASER SX

  6,700.00

  STÖCKLI LASER SX to narty, których nie może zabraknąć w Twojej kolekcji! Krótkie, szybkie, dynamiczne skręty lub długie łuki. Zastosowanie technologii Turtle Shell Racing zapewnia, że Stockli Laser SX dopasują się do Twoich preferencji. Nacięcia w Titanalu gwarantują komfort podczas łagodnej jazdy i zazębiają się, aby zapewnić stabilność i pewność prowadzenia na bardziej wymagających trasach.

  Rozmiar: 165