Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Kije narciarskie LEKI HELICON LITEKije narciarskie LEKI HELICON LITE

  Kije narciarskie LEKI HELICON LITE

  429.00

  Kije narciarskie LEKI HELICON LITE zapewnia bezpieczeństwo podczas wycieczek na nartach lub rakietach śnieżnych. Aluminiowa rurka o wysokiej wytrzymałości poradzi sobie ze wszystkim. Lekki, niezawodny system regulacji Speed Lock + umożliwia szybką i łatwą regulację długości kijka.

  Rozmiar: 110 – 145
  Kolor: Orange

 • Kije narciarskie LEKI AIRFOIL 3DKije narciarskie LEKI AIRFOIL 3D

  Kije narciarskie LEKI AIRFOIL 3D

  499.00

  Kije narciarskie LEKI AIRFOIL 3D to szybkie, precyzyjne, idealne do ciasnych zakrętów i sportowych łuków – tak można podsumować Airfoil 3D. Nowy system Trigger 3D zapewnia doskonałą kontrolę dzięki bezpośredniemu kontaktowi rękawicy z kijem, łatwemu wpinaniu i wypinaniu oraz większemu marginesowi bezpieczeństwa dzięki inteligentnemu trójwymiarowemu spustowi, który czterokrotnie zwiększa zakres wypięcia.

  Rozmiar: 120 / 125
  Kolor: Black – Bright Red – Dark Anthracite

 • Kije narciarskie LEKI BOLD LITE SKije narciarskie LEKI BOLD LITE S

  Kije narciarskie LEKI BOLD LITE S

  429.00

  Kije narciarskie LEKI BOLD LITE S To wysokiej jakości aluminiowe kije do narciarstwa alpejskiego to doskonały standardowy model z podstawowymi funkcjami. Niezależnie od tego, czy chodzi o carving, czy ciasne skręty: Bold Lite S to doskonały wybór. System Trigger S w uchwycie wpina się błyskawicznie, dzięki czemu kije są bezpieczne i wygodne. Pasek jest płynnie regulowany i uwalnia się po pociągnięciu do góry w razie upadku.

  Rozmiar: 120 / 125 / 130
  Kolor: Red

 • Kije narciarskie LEKI CARBON 14 3DKije narciarskie LEKI CARBON 14 3D

  Kije narciarskie LEKI CARBON 14 3D

  649.00

  Kije narciarskie LEKI CARBON 14 3D są wykonane w 100% z włókna węglowego. Dzięki temu kij jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie zapewnia doskonałe właściwości zginania na stoku. Kije są wyposażone w nowy uchwyt slalomowy Trigger 3D.

  Rozmiar: 125
  Kolor: Red

 • Kije narciarskie LEKI DETECT SKije narciarskie LEKI DETECT S

  Kije narciarskie LEKI DETECT S

  449.00

  Kije narciarskie LEKI DETECT S to idealny przyjaciel na wymagające zjazdy poza trasami: Detect S jest wyposażony w innowacyjny uchwyt Pro G, zapewniający doskonałą przyczepność i nieskazitelną przyczepność. Dzięki wyjątkowo miękkiej powierzchni poślizg jest praktycznie niemożliwy. System bezpieczeństwa Trigger S zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w razie upadku i pomaga zminimalizować ryzyko obrażeń. Pasek na ramę jest teraz jeszcze szerszy i wygodniejszy oraz można go łatwo wpinać i wypinać z uchwytu.

  Rozmiar: 125 / 130
  Kolor: Black

 • LEKI DRIFTER VARIO

  Kije narciarskie LEKI DRIFTER VARIO S

  289.00

  Kije narciarskie Drifter Vario S to wybór doskonały zarówno dla młodszych narciarzy, jak i młodzieży. Ten innowacyjny model kijów zapewnia elastyczność i dostosowanie do zmieniających się potrzeb użytkowników. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu Speed Lock, długość kijów może być regulowana w zakresie od 90 do 120 cm, co sprawia, że są one idealnym towarzyszem na wiele sezonów narciarskich.

 • Kije narciarskie LEKI HOT SHOT SKije narciarskie LEKI HOT SHOT S

  Kije narciarskie LEKI HOT SHOT S

  649.00

  Kije narciarskie LEKI HOT SHOT S łączą się z bidonem: jeśli kiedykolwiek będziesz spragniony na stoku, pokochasz Hot Shot S. Odkręć uchwyt, napij się, przykręć uchwyt z powrotem. Tak szybko i łatwo. Dzięki aluminiowym trzonkom o wysokiej wytrzymałości i systemowi Trigger S, kije te zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo i komfort.

  Rozmiar: 120 / 125 / 130

 • Kije narciarskie LEKI STELLA SKije narciarskie LEKI STELLA S

  Kije narciarskie LEKI STELLA S

  419.00

  Kije narciarskie LEKI STELLA S to idealne kije na kolejną narciarską przygodę! Rękojeść i miękki pasek są dopasowane do węższego anatomicznego kształtu kobiecych dłoni. Ciepły w dotyku materiał pomaga utrzymać palce w cieple, nawet w niższych temperaturach. Dzięki Trigger S-System pasek błyskawicznie odpina się od kijka. Jest to ważna funkcja bezpieczeństwa, która jest pomocna, gdy trzeba szybko działać bez kijka. Aluminium o wysokiej wytrzymałości sprawia, że Stella S jest jednym z najlżejszych kijów w sektorze alpejskim. Kij, na którym można naprawdę polegać.

  Rozmiar: 115 / 120
  Kolor: White / Gold