Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Kask Oakley MOD1 Blackout

  Kask Oakley MOD1 Blackout

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Blackout to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M / L / XL
  Kolor: Blackout

  Kod Art.: 99505-02E
 • Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze

  Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Light Blue Breeze to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: S
  Kolor: Light Blue Breeze

  Kod Art.: 99505-6ER
 • Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot GalaxyKask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy

  Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy

  589.00

  Kask Oakley MOD1 MIPS Factory Pilot Galaxy to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 MIPS zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M / L / XL
  Kolor: Factory Pilot Galaxy

  Kod Art.: 99505MP-9YZ
 • Kask Oakley MOD1 Ultra PurpleKask Oakley MOD1 Ultra Purple

  Kask Oakley MOD1 Ultra Purple

  450.00

  Kask Oakley MOD1 Ultra Purple to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: S / M
  Kolor: Ultra Purple

  Kod Art.: 99505-89N
 • Kask Oakley MOD1 White

  Kask Oakley MOD1 White

  450.00

  Kask Oakley MOD1 White to lekka i niskoprofilowa konstrukcja inspirowana klasycznym kaskiem w stylu skate. MOD1 jest dostępny w trzech rozmiarach (standardowym, azjatyckim i młodzieżowym) i zapewnia prostotę z najwyższą funkcjonalnością, gdziekolwiek zabiorą Cię górskie przygody.

  Rozmiar: M
  Kolor: White

  Kod Art.: 99505-100