Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Kask HEAD VICO AnthraciteKask HEAD VICO Anthracite

  Kask HEAD VICO Anthracite

  480.00

  Kask HEAD VICO Black to lekki i ekonomiczny kask narciarski i snowboardowy w kolorze antrycatowym o nowoczesnym wąskim profilu. Odpinane nauszniki i osłona szyi.

  Rozmiar: M-L / XL-XXL
  Kolor: Anthracite

  Kod Art.: 324563

 • HEAD VICO BlackKask HEAD VICO Black

  Kask HEAD VICO Black

  480.00

  Kask HEAD VICO Black to uniwersalny model marki Head. Mocna skorupa In-Mold zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku czy zderzenia. Kask jest lekki i ergonomiczny, jego rozmiar można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Nowoczesny system Venturi Effect zapewnia doskonałą wentylację: skutecznie usuwa nagrzane powietrze spod kasku, zapewniając optymalną temperaturę głowy. Kask ma miękki panel na zapięciu pod szyją, który pozwala lepiej dopasować model, ale także dogrzać głowę w chłodnie dni.

  Rozmiar: XS-S / M-L / XL-XXL
  Kolor: Black

  Kod Art.: 324551

 • HEAD VICO BlueHEAD VICO Blue

  Kask HEAD VICO Blue

  380.00

  Kask HEAD VICO Blue to uniwersalny model marki Head. Mocna skorupa In-Mold zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku czy zderzenia. Kask jest lekki i ergonomiczny, jego rozmiar można regulować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Nowoczesny system Venturi Effect zapewnia doskonałą wentylację: skutecznie usuwa nagrzane powietrze spod kasku, zapewniając optymalną temperaturę głowy. Kask ma miękki panel na zapięciu pod szyją, który pozwala lepiej dopasować model, ale także dogrzać głowę w chłodnie dni.

  Rozmiar: M-L / 56-59 cm
  Kolor: Blue

 • Kask HEAD VICO MIPS

  Kask HEAD VICO MIPS

  650.00

  Kask HEAD VICO MIPS to lekki i ekonomiczny kask narciarski i snowboardowy o nowoczesnym wąskim profilu. Oferuje system MIPS oraz zdejmowane nauszniki i osłonę szyi.

  Rozmiar: M-L / XL-XXL
  Kolor: MIPS

  Kod Art.: 324521