Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome SunGogle HEAD

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome Sun

  650.00

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome Sun z magnetycznym systemem wymiany szyb oferujące rewolucyjną technologię szyb 5K podnoszącą kontrast i wzmacniającą intensywność kolorów.

  Kod Art.: 390923

 • Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTOGogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO

  1,100.00

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO z magnetycznym systemem wymiany szyb. Szyby fotochromatyczne w technologii 5K podnoszą kontrast i wzmacniają intensywność kolorów.

  Kod Art.: 390511

 • Gogle HEAD MAGNIFY FMR

  600.00

  Gogle HEAD MAGNIFY to edycja limitowana dla fanów narciarstwa każdej kategorii. Podobnie jak reszta kolekcji HEAD, model MAGNIFY charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i najwyższej jakości materiałami. Seria limitowana MAGNIFY wyposażona została w magnetyczny system wymiany szyby.

 • Gogle HEAD MAGNIFY FMR + SPARE LENS

  600.00

  Gogle HEAD MAGNIFY FMR na każdą okazję od Head! Dzięki magnetycznemu systemowi wymiany soczewek można je wymienić jednym ruchem nadgarstka. Dzięki kategoriom ochrony 2 i 1 zapewniają ochronę przed olśnieniem w dni z mieszanką słońca i chmur oraz w dni o słabej widoczności. Dodatkowa powłoka przeciwmgielna zapewnia również dobrą widoczność podczas wahań temperatury. Otwory wentylacyjne w wyściółce zapewniają komfortową wentylację. Trójwarstwowa piankowa wyściółka jest wyjątkowo wygodna. Dzięki szerokiemu polu widzenia Magnify, narciarz ma wszystko w zasięgu wzroku i może szybko reagować. To dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo!