Wyświetlanie 1–16 z 73 wyników

 • Gogle ANON: Ochrona i Styl na Stoku

  ANON. HELIX 2.0 Blue

  399.00

  Gogle Anon Helix 2.0 oferują kompaktową ochronę oczu. Technologia cylindrycznych soczewek zapewnia maksymalne pole widzenia. Soczewka SONAR firmy ZEISS wbudowana w ramkę zwiększa kontrast, zapewniając najlepszą możliwą widoczność i rozpoznawanie terenu. Gogle Helix 2.0 są kompatybilne z technologią „Over the Glass” (OTG), dzięki czemu można je nosić na goglach. Ciągła wentylacja kanałowa gwarantuje maksymalną cyrkulację powietrza, zapewniając wyraźne, wolne od mgły widzenie w każdych warunkach pogodowych. W zestawie wymienne soczewki w kolorze bursztynowym na wiele różnych warunków pogodowych oraz woreczek na gogle wykonany z mikrofibry do przechowywania i czyszczenia soczewek.

 • Gogle Casco to kompleksowa ochrona

  CASCO FX-70 Carbonic Orange

  749.00

  Gogle CASCO FX-70 Carbonic pasują do kasków narciarskich CASCO z bocznymi zaczepami magnetycznymi we wszystkich modelach SP-3, CX-3, SP-4 oraz SP-4.1 i SP-6 Airwolf. Oferują one nie tylko perfekcyjne dopasowanie, ale także wyjątkową ochronę przed promieniowaniem słonecznym dzięki soczewkom carbonic. To doskonały wybór dla narciarzy ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo na stoku.

 • Gogle bollé BEDROCK Black Matte - Clear Cat 0

  Gogle bollé BEDROCK Black Matte – Clear

  179.99

  Gogle bollé BEDROCK Black Matte – Clear to niezawodna ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki systemowi wentylacji Flow Tech® gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dodatkowo, zapewniają doskonałą widoczność dzięki specjalnemu wykończeniu, które skutecznie zapobiega parowaniu i zadrapaniom. Gogle te to nie tylko pewność bezpieczeństwa, ale także komfort i klarowność widzenia na stoku.

  Rozmiar: M

  Kod: BG007005

 • Gogle bollé BEDROCK Black Matte - Vermillon Cat 2Gogle bollé BEDROCK Black Matte - Vermillon Cat 2

  Gogle bollé BEDROCK Black Matte – Vermillon

  179.99

  Gogle bollé BEDROCK Black Matte – Vermillon Cat 2 to niezawodna ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki systemowi wentylacji Flow Tech® gwarantują 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Dodatkowo, zapewniają doskonałą widoczność dzięki specjalnemu wykończeniu, które skutecznie zapobiega parowaniu i zadrapaniom. Gogle te to nie tylko pewność bezpieczeństwa, ale także komfort i klarowność widzenia na stoku.

  Rozmiar: M

  Kod: BG007002

 • Gogle bollé INUK Red & Blue Matte - Vermillon

  Gogle bollé INUK Red & Blue Matte – Vermillon

  159.99

  Gogle bollé INUK Red & Blue Matte – Vermillon to opracowany z myślą o kaskach, INUK zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas noszenia z ochroną głowy. Koniec z uciążliwymi punktami nacisku lub szczelinami powietrznymi dla młodych śmiałków.

  Kod: BG055072

 • Gogle bollé NEVADA Black Corp Matte - Phantom Green Emerald

  Gogle bollé NEVADA Black Corp Matte – Phantom Green Emerald

  789.99

  Gogle bollé NEVADA Black Corp Matte – Phantom Green Emerald to najczęściej wybierany model gogli bezramkowych z cylindryczną szybą zapewniającą szerokie pole widzenia. Wariant z fotochromową szybą Phantom Green Emerald

  Rozmiar: M/L

  Kod: BG096009

 • Gogle bollé NEVADA Forest Matte - Green Emerald

  Gogle bollé NEVADA Black Matte – Sunrise

  499.99

  Gogle bollé NEVADA Black Matte – Sunrise to najczęściej wybierany model gogli bezramkowych z cylindryczną szybą zapewniającą szerokie pole widzenia. Wariant z szybą Sunrise przeznaczoną na średnio nasłonecznione stoki, lekko rozjaśniającą kolory.

  Rozmiar: M/L

  Kod: BG096018

 • Gogle bollé NEVADA Forest Matte - Green EmeraldGogle bollé NEVADA Forest Matte - Green Emerald

  Gogle bollé NEVADA Forest Matte – Green Emerald

  499.99

  Gogle bollé NEVADA Forest Matte – Green Emerald to majczęściej wybierany model gogli bezramkowych z cylindryczną szybą zapewniającą szerokie pole widzenia. Wariant z szybą Green Emerald przeznaczoną na średnio nasłonecznione stoki, lekko rozjaśniającą kolory.

  Rozmiar: M/L

  Kod: 22030

 • Gogle bollé NEVADA SMALL Black Corp Matte - Vermillon GunGogle bollé NEVADA SMALL Black Corp Matte - Vermillon Gun

  Gogle bollé NEVADA SMALL Black Corp Matte – Vermillon Gun

  459.99

  Gogle bollé NEVADA SMALL Black Corp Matte – Vermillon Gun to nowoczesny styl gogli bez oprawek i półokrągłymi szybami. Dostępne z fotochromowymi i polaryzacyjnymi szybami Phantom+. Wykonane w jednej z najlepszych technologii. Teraz dostępne także w małych rozmiarach!

  Kod: 22040

 • Gogle bollé NEVADA SMALL Powder Blue Matte - Vermillon Gun

  Gogle bollé NEVADA SMALL Powder Blue Matte – Vermillon Gun

  459.99

  Gogle bollé NEVADA SMALL Powder Blue Matte – Vermillon Gun wykonane są w jednej z najlepszych technologii. Teraz dostępne także w małych rozmiarach!

  Kod: BG395006

 • Gogle bollé NEVADA SMALL White Metallic Blue Matte - Azure

  Gogle bollé NEVADA SMALL White Metallic Blue Matte – Azure

  489.99

  Gogle bollé NEVADA SMALL White Metallic Blue Matte – Azure to nowoczesny styl gogli bez oprawek i półokrągłymi szybami. Dostępne z fotochromowymi i polaryzacyjnymi szybami Phantom+. Wykonane w jednej z najlepszych technologii. Teraz dostępne także w małych rozmiarach!

  Kod: 22038

 • Gogle bollé Nove II Matte Blue Gradient

  Gogle bollé Nove II Matte Blue Gradient

  399.00

  Gogle bollé Nove II Matte posiadają podwójne szyby fotochromowe z zakresem cat. 1‑2. Szyby fotochromowe zapewniają optymalne widzenie w każdych warunkach atmosferycznych. Soczewki fotochromowe adaptują się do aktualnych warunków nasłonecznienia. Przepuszczalność światła jest zależna od intensywności słonecznej – im mocniej świeci słońce, tym mniej słońca przepuszcza szyba fotochromowa. Polikarbonatowa warstwa zewnętrzna szkieł zapobiega powstawaniu zadrapań i zachowuje przejrzystość szyb.

 • Gogle bollé ROCKET PLUS Pink Matte - SunshineGogle bollé ROCKET PLUS Pink Matte - Sunshine

  Gogle bollé ROCKET PLUS Pink Matte – Sunshine

  229.99

  Gogle bollé ROCKET PLUS Pink Matte – Sunshine to gogle narciarskie z soczewką Sunshine Mirror (kat. 3). Promienie UV są blokowane w 100%. Rocket Plus posiada podwójną warstwę pianki dla optymalnego komfortu.

  Kod: BG108003

 • Gogle bollé ROCKET PLUS Race Blue Matte - Sunrise

  Gogle bollé ROCKET PLUS Race Blue Matte – Sunrise

  229.99

  Gogle bollé ROCKET PLUS Race Blue Matte – Sunrise to modele gogli, które mają lustrzane szyby i dwuwarstwową piankę przylegającą do twarzy zapewniając dzięki temu wyjątkowy wygląd i optymalny komfort.

  Kod: BG108004

 • Gogle bollé ROCKET Race Blue Matte - VermillonGogle bollé ROCKET Race Blue Matte - Vermillon

  Gogle bollé ROCKET Race Blue Matte – Vermillon

  179.99

  Gogle bollé ROCKET Race Blue Matte – Vermillon są zaprojektowane dla fanów narciarstwa w wieku 6+, ROCKET oferuje solidną konstrukcję i nowoczesną estetykę. Gogle Bollé® Junior zostały opracowane, aby zapewnić naszym przyszłym mistrzom radość z każdego wyścigu. Każdy model ma funkcje, których dzieci potrzebują i chcą, w tym najlepszy kask.

  Kod: BG107007

 • Gogle bollé TORUS Black Matte - Vermillon GunGogle bollé TORUS Black Matte - Vermillon Gun

  Gogle bollé TORUS Black Matte – Vermillon Gun

  549.99

  Gogle bollé TORUS Black Matte – Vermillon Gun zapewniają wyjątkowo szerokie pole widzenia.

  Rozmiar: L

  Kod: BG062002