Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome SunGogle HEAD

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome Sun

  650.00

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K Chrome Sun z magnetycznym systemem wymiany szyb oferujące rewolucyjną technologię szyb 5K podnoszącą kontrast i wzmacniającą intensywność kolorów.

  Kod Art.: 390923

 • Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTOGogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO

  1,100.00

  Gogle HEAD MAGNIFY 5K PHOTO z magnetycznym systemem wymiany szyb. Szyby fotochromatyczne w technologii 5K podnoszą kontrast i wzmacniają intensywność kolorów.

  Kod Art.: 390511

 • Gogle HEAD MAGNIFY FMR

  600.00

  Gogle HEAD MAGNIFY to edycja limitowana dla fanów narciarstwa każdej kategorii. Podobnie jak reszta kolekcji HEAD, model MAGNIFY charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem i najwyższej jakości materiałami. Seria limitowana MAGNIFY wyposażona została w magnetyczny system wymiany szyby.

 • Gogle HEAD MAGNIFY FMR + SPARE LENS

  600.00

  Gogle HEAD MAGNIFY FMR na każdą okazję od Head! Dzięki magnetycznemu systemowi wymiany soczewek można je wymienić jednym ruchem nadgarstka. Dzięki kategoriom ochrony 2 i 1 zapewniają ochronę przed olśnieniem w dni z mieszanką słońca i chmur oraz w dni o słabej widoczności. Dodatkowa powłoka przeciwmgielna zapewnia również dobrą widoczność podczas wahań temperatury. Otwory wentylacyjne w wyściółce zapewniają komfortową wentylację. Trójwarstwowa piankowa wyściółka jest wyjątkowo wygodna. Dzięki szerokiemu polu widzenia Magnify, narciarz ma wszystko w zasięgu wzroku i może szybko reagować. To dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo!

 • Gogle SALICE 605 EDARWF Black Blue

  Gogle SALICE 605 EDARWF Black Blue

  496.00

  Gogle z podwójną soczewką dostosowującą się do zmiennych warunków oświetlenia, zwiększającą pole widzenia i redukującą zniekształcenia. Lustrzane soczewki RW z kolorową powłoką przeciwodblaskową przyciemniają i zwiększają kontrast, dostosowują odbijane światło od rażących powierzchni – śniegu, wody i lodu. Sferyczne soczewki gwarantują wyraźną widoczność, wolną od zniekształceń. Podwójna powłoka Antifog zapobiega zaparowaniu gogli, utrzymując stałą widoczność. System wentylacji jest jeszcze bardziej skuteczny dzięki dodatkowemu przepływowi powietrza. Model zaprojektowany dla maksymalnej kompatybilności z kaskami. Aksamitna pianka zapewnia komfort noszenia. Designerski kształt i kolorystyka dodają stylu, dopełniając ubiór użytkownika.

 • Gogle narciarskie SALICE 609

  Gogle SALICE 609 DARWFV Black Red

  399.00

  Gogle narciarskie SALICE 609 to opływowe gogle zaprojektowane z myślą o wydajności. Podwójne poliwęglanowe sferyczne soczewki z ochroną UV i powłoką lustrzaną zapobiegają parowaniu i zarysowaniom. Optymalny komfort gwarantują wloty powietrza na soczewkach, które poprawiają wentylację. Doskonała widoczność podczas noszenia z kaskiem. Podwójny regulowany elastyczny pasek i uszczelka na twarz z miękkiego aksamitu.

 • Gogle SALICE 609 DARWFV Orange

  Gogle SALICE 609 DARWFV Orange

  449.00

  Opływowe gogle SALICE 609 zaprojektowane z myślą o wydajności. Podwójne poliwęglanowe sferyczne soczewki z ochroną UV i powłoką lustrzaną zapobiegają parowaniu i zarysowaniom. Optymalny komfort gwarantują wloty powietrza na soczewkach, które poprawiają wentylację. Doskonała widoczność podczas noszenia z kaskiem. Podwójny regulowany elastyczny pasek i uszczelka na twarz z miękkiego aksamitu.

 • Gogle SALICE 618 DARWF CIAN Blue Mirror

  Gogle SALICE 618 DARWF CIAN Blue Mirror

  479.00

  Gogle SALICE 618 z transparentną, lustrzaną soczewką przeznaczoną do utrudnionych warunków atmosferycznych (mgła, deszcz) lub do jazdy nocnej. Sferyczne soczewki gwarantują wyraźną widoczność, wolną od zniekształceń. Podwójna powłoka Antifog zapobiega zaparowaniu gogli, utrzymując stałą widoczność. Dodatkowo udoskonalony system wentylacji i lepszy przepływ powietrza. Model zaprojektowany dla maksymalnej kompatybilności z kaskami. Aksamitna pianka zapewnia komfort noszenia. Designerski kształt i kolorystyka dodają stylu, dopełniając ubiór użytkownika.