Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Gogle SALICE 608 DACRXPF Light Blue

  Gogle SALICE 608 DACRXPF Light Blue

  419.00

  Gogle SALICE 608 posiadają sferyczną, fotochromową i polaryzacyjną soczewkę przyciemniającą na warunki słoneczne (kat. S2-S3). Wielowarstwowa powłoka lustrzana. Soczewka UV400 chroni przed 100% promieni UVA, B i C. Podwójnie powlekana soczewka przeciw owadom zapewnia zaawansowany system przeciwmgłowy. Aksamitna amortyzacja z pianki warstwowej optymalizuje wygodę. W zestawie miły w dotyku woreczek na gogle.

 • Gogle narciarskie SALICE 609

  Gogle SALICE 609 DARWFV Black Red

  399.00

  Gogle narciarskie SALICE 609 to opływowe gogle zaprojektowane z myślą o wydajności. Podwójne poliwęglanowe sferyczne soczewki z ochroną UV i powłoką lustrzaną zapobiegają parowaniu i zarysowaniom. Optymalny komfort gwarantują wloty powietrza na soczewkach, które poprawiają wentylację. Doskonała widoczność podczas noszenia z kaskiem. Podwójny regulowany elastyczny pasek i uszczelka na twarz z miękkiego aksamitu.

 • Gogle SALICE 609 DARWFV Orange

  Gogle SALICE 609 DARWFV Orange

  449.00

  Opływowe gogle SALICE 609 zaprojektowane z myślą o wydajności. Podwójne poliwęglanowe sferyczne soczewki z ochroną UV i powłoką lustrzaną zapobiegają parowaniu i zarysowaniom. Optymalny komfort gwarantują wloty powietrza na soczewkach, które poprawiają wentylację. Doskonała widoczność podczas noszenia z kaskiem. Podwójny regulowany elastyczny pasek i uszczelka na twarz z miękkiego aksamitu.

 • Gogle SALICE 969 DARWFV Lime Black

  Gogle SALICE 969 DARWFV Lime Black

  389.00

  Gogle SALICE 969 z wielowarstwową powłoką lustrzaną zmniejsza odblaski i zwiększa kontrast. Soczewka UV400 chroni przed 100% promieni UVA, B i C. Podwójna soczewka z powłoką przeciwmgielną zapewnia zaawansowany system przeciwmgielny. Aksamitna warstwowa piankowa wyściółka optymalizuje komfort. Zaprojektowany dla maksymalnej kompatybilności z kaskami