Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 1 Black-Anthracite-RedButy narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 1 Black-Anthracite-Red

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 1

  549.99

  Z naciskiem na ciepło i wygodę, buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 1 Black-Red pomaga dzieciom zakochać się w narciarstwie. Trzyczęściowa konstrukcja ułatwia zakładanie i zdejmowanie. A zapewniając znaczne wsparcie, ustawia dzieci w neutralnej pozycji, która zwiększa kontrolę i stabilność. Aby stopy były ciepłe, suche i wygodne, but posiada pluszową, izolowaną wkładkę. Buty Speedmachine J1 zostały starannie zaprojektowane, aby wzbudzać zaufanie i pomagać dzieciom w robieniu postępów.

  Rozmiar: 14.5 – 19.5
  Kolor: Black-Anthracite-Red
  Kolor: Black-Red

 • Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 2 Black-Anthracite-Red

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 2

  649.99

  Niezależnie od tego, czy młodzi narciarze dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, czy jeżdżą na nartach z całą rodziną, Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 2 dają im pewność siebie, której potrzebują, aby dobrze się bawić na stoku. Dzięki naszemu nowemu przełącznikowi regulacji wagi, flex buta można łatwo dostosować, aby zapewnić młodym narciarzom idealną ilość wsparcia. A dzięki neutralnej pozycji but Speedmachine J2 zwiększa stabilność i przyspiesza postępy. Łatwe do zakładania i zdejmowania buty są również wyposażone w pluszową wkładkę, która maksymalizuje ciepło i wygodę. Speedmachine J2 to gwarancja niezapomnianych wspomnień i mnóstwa uśmiechów.

  Rozmiar: 16.5 – 23.5
  Kolor: Black-Anthracite-Red
  Kolor: Black-Red

 • Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 3 Black-Anthracite-Red

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 3

  749.99

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 3 wspierają miłość do jazdy na nartach. Dzięki naszemu nowemu przełącznikowi regulacji wagi, flex buta można łatwo dostosować, zapewniając młodym narciarzom idealną ilość wsparcia. Ustawiając je w neutralnej pozycji, Speedmachine J3 zwiększa stabilność i przyspiesza postępy. Dodatkowym wsparciem jest trzecia klamra. Łatwe do zakładania i zdejmowania, buty mają również pluszową wyściółkę, która maksymalizuje ciepło i komfort. Wspaniałe dni – i pasja do jazdy na nartach – zaczynają się od Speedmachine J3.

  Rozmiar: 19.0 – 26.5
  Kolor: Black-Anthracite-Red
  Kolor: Black-White-Red
  Kolor: Black-Red

 • Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 4 Black-Anthracite-RedButy narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 4 Black-Anthracite-Red

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 4

  849.99

  Buty narciarskie NORDICA SPEEDMACHINE J 4 pomagają młodym narciarzom odkryć ich potencjał i miłość do narciarstwa. Dzięki całkowicie nowej konstrukcji zmniejsza wagę, oferując jednocześnie jeszcze większą kontrolę. Aby zwiększyć pewność siebie i ułatwić skręcanie, Speedmachine J4 ustawia młodych narciarzy w neutralnej pozycji, która zwiększa stabilność. Czwarta klamra zapewnia dodatkowe wsparcie, jednocześnie ułatwiając zakładanie i zdejmowanie buta. Aby zmaksymalizować ciepło i komfort, but posiada pluszową wyściółkę. Nordica Speedmachine J4 przyspiesza postępy, jednocześnie pomagając młodym narciarzom spędzać niesamowity czas na stokach.

  Rozmiar: 19.0 – 27.5
  Kolor: Black-Anthracite-Red
  Kolor: Black-White-Red