X-BIONIC – zamień pot w energię!

Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważna jest w narciarstwie odpowiednia bielizna. Twórcy marki X-BIONIC po wieloletnich badaniach dowiedli, że wysiłek fizyczny jest najbardziej efektywny przy temperaturze ciała 37 ºC. Postanowili zatem stworzyć idealną bieliznę termiczną – chłodzącą ciało, gdy jest rozgrzane i ogrzewającą, gdy jest zziębnięte. Połączenie szwajcarskiej precyzji i dokładności z włoskim designem i jakością pozwoliło na stworzenie bielizny X-BIONIC, najlepszej i najbardziej zaawansowanej bielizny termicznej na świecie!

Skonstruowana przez naukowców, rekomendowana przez zwycięzców.

Hasło reklamowe marki idealnie opisuje specyfikę ich produktów. Każdy projekt został wykonany z najwyższą dbałością o wszystkie detale i elementy. Jest to technologiczny szczyt obecnych możliwości w tej dziedzinie. Produkty X-BIONIC są używane przez sportowców na całym świecie, każdego dnia pozwalając na osiąganie coraz to lepszych wyników. Polecane są zarówno pasjonatom biegania czy kolarstwa, jak i alpinistom i narciarzom kochającym ekstremalne warunki. Światową pozycję lidera wśród producentów specjalistycznej odzieży X-BIONIC zawdzięcza przede wszystkim stosowanym technologiom, m.in.:

Podstawowy element każdej bielizny X-BIONIC. Odpowiedzialny jest przede wszystkim za odprowadzanie ciepła i wilgoci z organizmu podczas przegrzania, a podczas odpoczynku zapobiega wychłodzeniu organizmu. Jest to trójwymiarowy materiał umieszczony w strategicznych, najbardziej potliwych miejscach.

 

Jest to specjalny kanał wentylacyjny. Umieszczony jest na plecach. Jego struktura złożona jest z sieci tuneli i kanalików, które z powodzeniem wentylują plecy.

Bielizna X-BIONIC to produkt dla wszystkich tych, którzy stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość, perfekcyjną termoregulację i ekstremalne doznania. Bielizna stworzona dla profesjonalistów równie dobrze sprawdzi się przy jeździe wyczynowej, jak i rekreacyjnej. Jedno jest pewne – kto raz spróbuje X-BIONICa już nigdy nie założy innej bielizny! Pełną tegoroczną kolekcję bielizny termicznej i skarpet narciarskich firmy X-BIONIC mogą państwo przymierzyć i zakupić w naszym sklepie narciarskim w Gdyni, do którego serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji o marce na ich stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.