PHENIX – ekskluzywna odzież dla wymagających!

Są marki w branży narciarskiej, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Japońska marka PHENIX już wiele lat temu zjednała sobie miliony zwolenników na całym świecie dzięki wysokiej jakości i precyzyjnemu wykonaniu. Po kilku latach nieobecności w Polsce, PHENIX wraca do sklepu LOCALES!

Głównym założeniem i mottem firmy PHENIX jest stworzenie odzieży narciarskiej, która reaguje na ruch i jest komfortowa nawet w najtrudniejszych warunkach. To założenie spełnione jest w każdym produkcie firmy, o czym świadczą miliony zawodników na całym świecie, które zaufały im zaufały i każdego roku wybierają odzież PHENIX.

Założyciel firmy PHENIX, Kazuo Tajima, wykorzystując swoją szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte na stokach na całym świecie, postanowił stworzyć odzież najwyższej jakości zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów narciarstwa. Poprzez ciągłe poszerzanie swoich granic i horyzontów, firma PHENIX od zawsze była jednym z wyznaczających trendy i standardy, wciąż wprowadzając nowe technologie, najwyższej jakości materiały i wzory. PHENIX z małej japońskiej firmy rozrósł się do wielkiego, cenionego na całym świecie, prestiżowego przedsiębiorstwa, które pozostaje wciąż przed konkurencją, bo nigdy nie stawia sobie granic. Swoją pozycję firma PHENIX zapewnia także dzięki swoim niesamowitym technologiom, m.in.:

Odzież narciarska PHENIX to produkt dla każdego zapaleńca, który potrzebuje najwyższej jakości oraz trafionego zakupu, którego nie pożałuje i z którego będzie korzystać przez wiele lat. Najwyższa jakość wykonania, precyzyjne i zaawansowane technologie oraz klasyczny i elegancki a jednocześnie nowoczesny design sprawiły, że miliony ludzi na całym świecie wybrało właśnie odzież PHENIX. Zapraszamy do naszego sklepu narciarskiego w Gdyni, gdzie znajdą państwo pełną tegoroczną kolekcję marki. Jest to światowa ekskluzywna odzież narciarska dostępna w Trójmieście specjalnie dla najbardziej wymagających klientów. Do zobaczenia!

Więcej informacji o marce na ich stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.