Bollé – optyka oparta o doświadczenie

Optyka sportowa to trudna i wciąż odkrywana oraz rozwijana dziedzina nauki. Jedną z wiodących marek na rynku producentów gogli narciarskich już od wielu lat jest francuska firma Bollé. Firma z ogromnym doświadczeniem pojawiła się na rynku już w XIX w., a od lat 30. XX w. produkuje okulary przeciwsłoneczne. Od samego początku była pionierem na rynku, wykorzystując materiały, które u konkurencji pojawiały się kilka lub kilkanaście lat później. Produkcję gogli narciarskich firma zaczęła w latach 60. XX w. i bardzo szybko zyskała ogólnoświatowy szacunek i popularność. Dzisiaj gogle Bollé uważane są za jedne z lepiej wykonanych na rynku i co roku znajdują miliony zwolenników.

Po udanej ekspansji na rynek gogli narciarskich, firma Bollé postanowiła opracować także serię własnych kasków narciarskich. Pierwsza taka linia kasków Bollé ukazała się na początku XXI w. i szybko stała się światowym hitem. Po kilku latach Bollé stało się jednym z liderów sprzedaży kasków narciarskich, głównie za sprawą precyzyjnego wykonania i kształtu idealnie dopasowującego się do każdej głowy. Kaski Bollé spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i doskonale sprawdzają się zarówno przy jeździe amatorskiej, jak i przy profesjonalnej jeździe wyczynowej.

Pełną tegoroczną kolekcję gogli i kasków narciarskich firmy Bollé znajdą państwo w naszym sklepie narciarskim w Trójmieście! Największy wybór nart, gogli, kasków i odzieży narciarskiej w Polsce! Przekonajcie się dlaczego miliony zawodników na całym świecie zaufały kaskom oraz goglom tej marki. Do zobaczenia!

Więcej informacji o marce na ich stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.