EMMEGI

Drodzy klienci!

Jesteśmy z Wami już 16 lat! Przez ten czas staraliśmy się niezmiennie zaopatrywać Was w najlepszej jakości sprzęt narciarski, służąc dobrą radą i dopasowując wszystko do Waszych potrzeb. Te wszystkie lata pozwoliły nam dogłębnie poznać rynek narciarski i z każdym kolejnym rokiem jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia. W tym roku, chcąc ponownie wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, sprowadziliśmy po raz kolejny tegoroczną kolekcję zimową renomowanej firmy EMMEGI, znanej z produkcji ekskluzywnej odzieży narciarskiej!

Europejska firma uważana jest za jedną z najbardziej szykownych i eleganckich na rynku narciarskim. Doskonałe parametry techniczne oraz wysoka jakość wykonania rozsławiły ją na całym świecie. Jest to odzież z najwyższej półki, polecana głównie tym, dla których szyk i elegancja to obowiązek codzienny, a modny wygląd na stoku jest bardzo mile widziany!

 Odzież EMMEGI to prawdziwe połączenie jakości, elegancji i wygody oraz komfortu. Jest to produkt dla najbardziej wymagających klientów i na pewno spełni wszystkie ich oczekiwania! Projektanci EMMEGI należą do najlepszych w swoim fachu, a ich kreacje podziwiane są przez świat mody na całym świecie! Jest to ekskluzywna odzież narciarska zarezerwowana tylko dla prawdziwych pasjonatów szyku i elegancji!

Tegoroczną kolekcję ekskluzywnej odzieży narciarskiej EMMEGI mogą państwo obejrzeć w naszym sklepie narciarskim w Trójmieście! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Pomożemy dobrać odpowiednią kreację, a także uzupełnić wszystkie brakujące akcesoria, takie jak gogle, kaski czy buty. Nasz wykwalifikowany personel specjalizuje się w sztuce BOOTFITTINGu, czyli dopasowywaniu buta narciarskiego do stopy – dzięki ich staraniom już nigdy nie będziemy narzekać na niewygodne buty, a narty staną się dla nas całkowitą przyjemnością!

Zapraszamy do naszego sklepu narciarskiego! Ekskluzywna odzież narciarska marki EMMEGI oraz wielu innych już na państwa czekają!

Do zobaczenia!