Kiedy w latach 60. XX w. powstał snowboarding, nikt nie spodziewał się, że odniesie on taki sukces. Początkowo pozostawał znany tylko w Stanach Zjednoczonych jako hobby rzeszy zapaleńców. W 1977 roku Jake Burton Carpenter, wielki fan snowboardingu, postanowił związać się z tym sportem na całe życie zakładając markę BURTON – firmę, która zrewolucjonizowała rozwój snowboardingu na świecie. Firma miała kluczowy udział w zmianie snowboardingu z niedzielnego hobby do sportu olimpijskiego znanego i kochanego na całym świecie.

Najwyższa jakość, maksimum ekstremalnych doznań i precyzyjne wykonanie to trzy sztandarowe cechy produktów BURTON. Już od 40 lat zaopatrują zawodników na całym świecie w odzież, deski, buty i wszystkie potrzebne akcesoria. W naszym sklepie narciarsko – snowboardowym w Gdyni mogą państwo obejrzeć i sprawdzić pełną kolekcję firmy BURTON na sezon 2019.

Najwyższa jakość!

Wszystkie produkty marki BURTON są sygnowane znakiem najwyższej jakości. Sama firma jest tak pewna swoich produktów, że oferuje dożywotnią gwarancję na uszkodzenia wynikające z niedokładności wyrobu lub użycia słabych materiałów. W tym przypadku słowo “porządne” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Polecamy produkty firmy BURTON wszystkim naszym klientom stawiającym na najwyższą jakość i czerpanie maksimum przyjemności z jazdy na desce. W naszym sklepie mogą państwo obejrzeć pełną tegoroczną kolekcję BURTONa i przekonać się na własnej skórze dlaczego miliony użytykowników na całym świecie zaufały tej firmie. Kto może w końcu produkować lepszy sprzęt sportowy niż firma, która praktycznie stworzyła ten sport i od 40 lat zaopatruje zawodników na całym świecie w odzież i wszystkie akcesoria snowboardowe.

Zapraszamy do naszego sklepu narciarsko – snowboardowego w Gdyni. Pełna kolekcja marki BURTON jak i wielu innych czeka na państwa – sprawdźcie i sami przekonajcie się do zimowych produktów premium! Ekskluzywna odzież narciarska i snowboardowa dla wymagających klientów w sklepie LOCALES!

ZAPRASZAMY!!

Więcej informacji o marce BURTON na ich stronie internetowej.