Drodzy klienci!

W naszym sklepie znajdziecie już pełną ofertę na sezon zimowy 2017/2018!! Przygotowaliśmy dla Was kolekcje ekskluzywnych marek, których z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnemu narciarzowi! To najwyższa narciarska półka przeznaczona dla tych, którzy cenią sobie zarówno najwyższe parametry, jak i szyk i elegancję, żeby wyglądać najlepiej i jeździć najdłużej na stoku! W tym sezonie znajdą państwo u nas między innymi:

DESCENTE

Marka znana chyba każdemu narciarzowi! Od wielu lat lider jeżeli chodzi o jakość wykonania i zaawansowanie technologiczne odzieży narciarskiej. Firma polecana każdemu kto stawia przede wszystkim na jakość i komfort. Ta marka nie posiada niezadowolonych konsumentów!!

EMMEGI

Prawdziwy hit w kategorii stylizacji! Emmegi od lat jest uwielbiane przez narciarzy i narciarki pragnących wyrożniać się i wyglądać elegancko na stoku.

SPORTALM

Po kilkuletniej przerwie wracamy do legendarnej, ekskluzywnej marki, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. SPORTALM to świetne połączenie elegancji, ciekawych stylizacji i najwyższych parametrów. Polecamy zwłaszcza narciarkom, które nie zadowolą się przeciętną odzieżą!

PHENIX

Kolejna marka, która wraca do naszego sklepu po sporej przerwie. Odzież Phenix cechuje się najwyższą jakością wykonania i od wielu lat jest jednym z liderów narciarskiego rynku premium. Polecamy wszystkim wymagającym narciarzom.

Produkty tych, jak i wielu innych marek narciarskich znajdą państwo w sklepie LOCALES, najlepiej wyposażonym sklepie narciarskim w Trójmieście!!

Zapraszamy!!

W sezonie zimowym sklep otwarty dłużej: