Już 15 lat zaopatrujemy Was w najlepszy sprzęt narciarski i snowboardowy. Przez te lata zebraliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam z każdym rokiem coraz lepiej Wam doradzać i wybierać lepszy sprzęt. Sami jeździmy na nartach, dlatego wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniej bielizny termicznej, dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów w  tym roku można znaleźć u nas bieliznę największych rynkowych gigantów, znanych z jakości i zaawansowania technologicznego:

CRAFT

Szwedzka firma, która już od wielu specjalizuje się w produkcji odzieży termoaktywnej, w tym roku znacznie powiększa swoją ofertę! Najnowsze technologie, jakość wykonania, a także niewygórowana cena – CRAFT należy do średniej półki cenowej – sprawiają, że jest to prawdopodobnie najpopularniejszy producent bielizny!

X-BIONIC

W 2002 roku prof. Bodo Lambertz wpadł na pomysł stworzenia bielizny termoaktywnej, mającej wspomagać wydajność ludzkiego organizmu. Badania wykazały, iż optymalna temperatura ciała, przy której wysiłek fizyczny jest najbardziej efektywny to 37˚C. Nową ideę zrealizowano w laboratorium w Szwajcarii, a zakład produkcyjny umiejscowiono we Włoszech. To połączenie szwajcarskiej precyzji i włoskiej jakości dała produkt najwyższej klasy.

Jest to aktualnie najlepsza i najbardziej zaawansowana bielizna termoaktywna na rynku. Nie ma drugiego tak profesjonalnego produktu – polecamy go każdemu, bez wyjątku!

Zapraszamy do naszego sklepu – nowa kolekcja bielizny termoaktywnej już na Was czeka! Nie przegapcie tej okazji!

Do zobaczenia!