Sezon narciarski za pasem i kolejne dostawy tegorocznej kolekcji nadchodzą do sklepu. Zapraszamy wszystkich amatorów białego szaleństwa! Jak co roku w naszym sklepie mamy ogromny wybór gogli narciarskich i snowboardowych. W tym roku współpracujemy z najlepszymi firmami, takimi jak:

Oakley

Oakley to od wielu lat światowy lider optyki sportowej zarówno jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne jak i gogle narciarskie. Soczewkom i jakości wykonania Oakleya nie dorównuje na dzień dzisiejszy żadna inna marka. Jest to najlepszy z możliwych wyborów!

Head

Tej firmy żadnemu narciarzowi przedstawiać nie trzeba! Światowy gigant, który na rynku działa już od prawie 70 lat. Zebrane doświadczenie powoduje, że wszystko co robi Head jest na najwyższym poziomie: od nart, przez buty, aż po gogle i kaski. Polecamy każdemu ich produkty!

Anon

Stosunkowo młoda firma założona przez snowboardowego giganta – BURTONA, aby produkować gogle snowboardowe na miarę profesjonalizmu całej marki. To założenie jak najbardziej się udało – Anon to zdecydowanie najlepsze gogle snowboardowe na rynku! Ciekawe kompozycje, wygoda użytkowania i trwałość sprawiają, że na stokach coraz więcej widać deskarzy w goglach Anon.

Bolle

Producent najwyższej jakości gogli narciarskich z prawie 60-letnim doświadczeniem! Ta francuska firma co roku przyciąga ogrom klientów dzięki świetnym soczewkom, ładnym kolorom, a przy tym niską ceną. Polecamy zwłaszcza tym, którzy szukają wysokiej jakości za małe pieniądze.

Salice

Nasz zeszłoroczny bestseller! Firma, której gogle mieliśmy po raz pierwszy wyprzedziła „starych wyjadaczy” w sprzedaży zdecydowanie! I ciężko się dziwić – cudowne kompozycje, profesjonalne soczewki, a do tego niewygórowana cena poodbiły serca klientów! Polecamy wszystkim!

Zapraszamy do sklepu!

Duża część najnowszych kolekcji tych marek już na półkach! Warto skorzystać z dużego wyboru!

Do zobaczenia