Już od 15 lat wyposażamy naszych klientów w najlepszą, ekskluzywną odzież narciarską. Nasze doświadczenie na rynku, tysiące zadowolonych klientów i współpraca z liderami światowego rynku narciarskiego sprawiają, że możesz nam zaufać!

W naszym sklepie od lat znajdziesz najbardziej cenione i polecane produkty! W sezonie 2017/2018 współpracujemy m.in. z:

Völkl

Völkl to od lat jeden z liderów na rynku narciarskim. Produkują odzież narciarską i sprzęt snowboardowy, ale znani na całym świecie są przede wszystkim z nart, które w ich wykonaniu są prawdziwym majstersztykiem. Dodatkowo marka należy do tej samej korporacji co wiodący producent wiązań narciarskich MARKER, co powoduje wybuchową mieszankę i ogrom wrażeń na stoku!

Oakley

Oakley to od wielu lat światowy lider optyki sportowej zarówno jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne jak i gogle narciarskie. Soczewkom i jakości wykonania Oakleya nie dorównuje na dzień dzisiejszy żadna inna marka. Jest to najlepszy z możliwych wyborów!

Descente

Descente to niekwestionowany lider jakości wykonania i zaawansowania technicznego odzieży narciarskiej! Każdy kto jeździ na nartach tę markę zna, a co którzy raz kupili odzież Descente już nigdy nie chcą z niej zrezygnować. Najwyższe parametry i niepodważalna jakość – to propozycja dla tych, którzy cenią sobie zarówno wygląd jak i wykonanie.

Dainese

Marka znana głównie z produkcji odzieży dla motocyklistów, ale od wielu lat produkują także odzież naricarską. Wysoka jakość, ciekawy wygląd oraz stosunkowo niska cena sprawiają, że odzież tej marki jest coraz bardziej popularna. Polecamy wszystkim, którzy oczekują wysokich parametrów przy niewygórowanej cenie.

Head

Tej firmy żadnemu narciarzowi przedstawiać nie trzeba! Światowy gigant, który na rynku działa już od prawie 70 lat. Zebrane doświadczenie powoduje, że wszystko co robi Head jest na najwyższym poziomie: od nart, przez buty, aż po gogle i kaski. Polecamy każdemu ich produkty!