Powoli zbliża się czas pierwszych wyjazdów i specjalnie dla Was postanowiliśmy uruchomić już serwis narciarski! Zapraszamy do skorzystania z usługi! Z racji, że sezon jeszcze się do końca nie zaczął czas oczekiwania jest bardzo krótki. Warto teraz skorzystać z serwisu, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów przed samym wyjazdem!

 

Nasi doświadczeni serwisanci poradzą sobie z każdym problemem! Najechałeś na kamienie – nie przejmuj się! Zalejemy wszystkie ubytki i nałożymy nową strukturę, dzięki czemu narta będzie jeździć jak nowa! Tak jak bieżnik w oponach z czasem się zdziera, tak samo struktura w nartach po kilku wyjazdach prawie przestaje istnieć.. my nadajemy nartom drugie życie!

Cena podstawowego serwisu, czyli ostrzenie dyskiem ceramicznym i smarowanie to jedynie 50 zł! Ostrzenie dyskiem ceramicznym nie niszczy krawędzi narty i pozwala na ostrzenie setki razy! Dodatkowo profesjonalne maszyny renomowanej firmy Wintersteiger pozwalają na idealne ustawienie kąta ostrzenia, w zależności od Waszych umiejętności i upodobań.

Zapraszamy do skorzystania z serwisu! Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiemy pod numerem tel. 501 145 561.